wtorek, 25 stycznia 2011

BRYAN ADAMS - 13 czerwca 2001 zagra w Rybniku

 BRYAN ADAMS na koncercie w Rybniku
Poniższy tekst w całości pochodzi z tygodnika "Newsweek", a został przekopiowany ze strony: www.newsweek.pl

Dodam jeszcze tylko, iż najtańsze bilety mają kosztować zaledwie 180 zł

 Największe wydarzenie muzyczne w historii Rybnika? Być może. 13 czerwca na tamtejszym Stadionie Miejskim wystąpi Bryan Adams - kanadyjski muzyk rockowy i autor takich przebojów jak "Summer Of '69", "Heaven", czy znany z filmu o Robin Hoodzie "(Everything I Do) I Do It For You".
- Od ostatniego koncertu w Sopocie minęło naprawdę sporo czasu. Bryan ucieszył się, że znowu będzie mógł zaśpiewać przed swoimi polskimi fanami - oświadczył Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która obok Programu Trzeciego Polskiego Radia i przy wsparciu władz Rybnika będzie organizatorem czerwcowego koncertu.
Występ Bryana Adamsa będzie wielkim wydarzeniem dla Rybnika. - To niesamowita sprawa dla naszego miasta. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to największe wydarzenie muzyczne w historii Rybnika - skomentował przyjazd muzyka prezydent miasta Adam Fudali►. - Jesteśmy dumni, że tak znakomity artysta pojawi się właśnie u nas. To na pewno sprawi, że o Rybniku będzie głośno w całym kraju. Nie mam wątpliwości, że 13 czerwca odwiedzi nas wielu fanów Bryana Adamsa - dodał.
Sprzedaż biletów na koncert Adamsa rozpocznie się już w najbliższą środę. Kanadyjski piosenkarz zaśpiewa na zmodernizowanym w 2003 roku Stadionie Miejskim. Organizatorzy spodziewają się, że na żywo obejrzy go ponad 20 tys. fanów. W promocję koncertu mają się zaangażować się sztandarowe postaci radiowej Trójki.