niedziela, 14 sierpnia 2016

...bo najlepsza muzyka tylko w Nawiedzonym Studio !

Bałem się urazić na FB kilka osób własną opinią na temat niejakiego Korteza (choć zapewne się wściekną), na którego darmowy koncert część z nich się wybrała. Nie wiem, czy to z powodu darmochy, czy może żądzy posłuchania czegokolwiek na żywo w tym moim prowincjonalnym kulturowo Poznaniu. Czy już naprawdę trzeba się łapać przysłowiowej brzytwy? Przecież jest tyle cudownej muzyki. Jeśli już nie na żywo, to na płytach, po co więc zaprzątać sobie głowę byle czym. Ot moja opinia, do której mam prawo, nawet jeśli się poobrażają śmiertelnie jeden z drugim. Tak, bo wściekam się, że gdzieś tam grają
Whitesnake, Black Sabbath, Muse czy The Mission, a w moim Grodzie Przemysła jakieś tam Męskie Granie (z super macho Dawidem Podsiadło na czele), albo ostro i na siłę wypromowany Kortez. Nosz k**** mać, szlag człowieka trafia. Dobrze, że jutro przyczadzą Airbourne, być może zabiorą wraz z tym wydarzeniem osiadłe niczym fusy na dnie szklanki złe demony.
Jutro także święto, a co za tym idzie wolny poniedziałek (przynajmniej dla większości z nas), z tej racji tym mocniej zachęcam do posłuchania dzisiejszego Nawiedzonego Studia. Zabieram mnóstwo świetnej muzyki, takiej, jakiej nigdzie Państwo nie posłuchacie.
Na dzisiaj trzy gorące nowości, i każda z innej parafii. Oprócz tego, trochę melodyjnego, jak i metalowego łojenia, przy tym odrobina subtelności także, no i dużo świetnego rocka. Odreagujemy na tę popowo-sieczkowatą rzeczywistość, ze straszną muzyką, którą nadają te wszystkie (zamulające głowy!) Eski, Mc Radia, Zetki, itp. o zgrozo miejsca, tylko pomyłkowo zwane radiostacjami.


Andrzej Masłowski

RADIO AFERA 98,6 FM (Poznań) - 
www.afera.com.pl

"NAWIEDZONE STUDIO",
w każdą niedzielę od godz. 22.00 do 2.00


"... dla tych, którzy wiedzą, co w muzyce najpiękniejsze"