niedziela, 28 lutego 2016

piętnaście tysięcy

Uważnie oglądałem wczorajszy przebieg marszu KOD-u w obronie demokracji oraz dobrego imienia bohatera Lecha Wałęsy. A więc, oprócz samego przemarszu, także zwracałem uwagę na transparenty, jak i na wystąpienia ludzi zgromadzonych na warszawskim Placu Piłsudskiego. Relację śledziłem w większym gronie, jednocześnie sprawdzając stację TVN oraz urządowione i wyzbyte obiektywizmu TVP Info.
W czasie, gdy TVN relacjonowało dosłownie wszystko, na TVP Info pokazywano jakieś pierdy, kompletnie marginalizując znaczenie tego marszu. Szczytem chamstwa było pasmo wieczornych "Wiadomości", w którym telewizja p.Kurskiego podała liczbę uczestników marszu jako 15 tys. To niby oficjalne dane Policji. Podczas, gdy de facto szacuje się udział ok. minimum 60 tys. osób. A nawet wiele źródeł podaje liczbę ok. 80 tysięcy. Zresztą, każdy kto oglądał, po prostu widział prawdziwe tłumy, których nie ma szans zatuszować żadne kłamstwo i propaganda.
Danuta Holecka prowadząca wczorajsze Wiadomości ("uznana" aparatczyk pisowska) bezczelnie z podniesionym czołem kłamała jak z nut.
Stacja TVN podała dane zarówno Policji oraz Ratusza, natomiast TVP Info zaoszczędziła swym widzom tych drugich - prawdziwych !
Jak można w dobie internetu i mnogości mediów, tak kłamać? !!! I czynią to ludzie, którzy uznają się za obrońców demokracji, a łżą niczym aparat PRLu.
Oczywiście ta propaganda działa, ponieważ wielu ludzi sprzyjającym władzy w ciemno kupi każde słowo sprofanowanych rządowych mediów.
Czekam już tylko na uznanie za Solidarnościowych bohaterów braci Kaczyńskich. Oczywiście z obowiązkową prelekcją niepoddańczych gryzipiórów w osobach  Rafała Ziemkiewicza i Cezarego Gmyza. To są prawdziwi "mistrzowie".
Zresztą czego się spodziewać po rządowej telewizji, z której usunięto całą przyzwoitość i dziennikarską etykę, zastępując ją jadem i nienawiścią, za sprawą transferów z TV Republika i TV Trwam. Wystarczy posłuchać mowy nienawiści względem Lecha Wałęsy. TVP zaprasza tylko wygodnych sobie dziennikarzy, a więc komentarze snują najczęściej pisowskie włazidupy z "Do Rzeczy", "W Sieci", itp. paskudztw.
Straszne co ten PiS z nami wyrabiają. Jak podzielili naród, jak wlali nienawiść i chamstwo. I jakże boli, gdy widzę, jak wielu ludziom jest to potrzebne do szczęścia. W całym swoim życiu nie spotkałem tyle obrzydliwości, co z ust ludzi tej frakcji.

P.S. Orzeczenie Komisji Weneckiej jasno pokazuje czym jest obóz obecnej władzy.Andrzej Masłowski