poniedziałek, 26 stycznia 2015

koncert CETI w piątek 30.01.2015 w CK ZAMEK

W najbliższy piątek 30 stycznia w CK Zamek (w Sali Wielkiej), wystąpi grupa CETI. Koncert rozpocznie się o godz. 20-tej, a otworzy go (jako support) poznańska formacja MISMATCHED.

A oto oficjalna notka dotycząca tego - jak to się ostatnio modnie mawia - "wydarzenia":

"Opis wydarzenia:
Zespół CETI świętuje swoje 25- lecie i oszałamiający sukces ostatniej płyty - "Brutus Syndrome". Grupa powstała z inicjatywy Grzegorza Kupczyka i Marii Wietrzykowskiej w 1989 roku. Recenzenci nie mają wątpliwości: "Brutus Syndrome" to majstersztyk! 15. z kolei krążek potwierdza niewyczerpalny potencjał i energię legendarnego już zespołu.
Koncert zespołu CETI poprzedzi występ poznańskiego zespołu Mismatched. Grupa poznaniaków sięga do korzeni groove i death metalu łącząc je z brzmieniami innych gatunków muzycznych. Do sukcesów zespołu należy zajęcie 3 miejsca na przeglądzie "Garaż nr  4". Oprócz tego zespołowi udało się zaprezentować na LuxFest 2014. Obecnie grupa pracuje nad wydaniem pierwszej EP "Obscura Abyssum a Mente". 


============================================
============================================

W mojej skromnej opinii najnowszy long CETI "Brutus Syndrome" jest bardzo dobry. Szczególnie kompozycje "Fight To Kill", "Wizards Of The Modern World" oraz "The Evil And The Troy", a to że go nie opisałem na blogu, było wynikiem ogromnej ilości recenzji w prasie oraz internecie, przez co postanowiłem nie wpychać własnego nosa pośród prawdziwych znawców.
Zachęcam do wzięcia udziału w piątkowym "wydarzeniu", jestem głęboko przekonany, że będzie fantastycznie. Bilety kosztują 30 zł, co jest ceną niższą od zakupu płyty kompaktowej.Andrzej Masłowski


RADIO AFERA 98,6 FM (Poznań) - także w internecie !!! - www.afera.com.pl

"NAWIEDZONE STUDIO",
w każdą niedzielę od godz. 22.00 do 2.00

(4 godziny na żywo!!!)
 
===============================

"BLOG NAWIEDZONEGO"
oraz
"BLOG TYLKO O PŁYTACH CD i LP