czwartek, 28 lutego 2013

Tańczący dla mnie

Rankiem nieśmiało na chwilę wyjrzało słońce. Czyżby zaczęło się przeciągać po zimowym śnie? Czas najwyższy. Jeśli muzyka mogłaby w tym pomóc, to ja mogę zadidżejować na tę okoliczność najlepsze specjały.
Spoglądający ku zachodzącemu słońcu na okładce nowej płyty Justin Hayward, śpiewa z lekką nostalgią i jakby tęsknotą, także na tle chowających się promieni. Nasłuchuję regularnie jego piosenek ze "Spirits Of The Western Sky", i co rusz jakąś kolejną odkrywam. Ma coś w sobie ten facet. Jakąś niepodrabialną romantyczność. Ale dopóki będzie żyć jego i moje pokolenie, nie musi się chyba bać o odbiorców.
Bardzo ucieszył mnie komentarz pod rozpiską do ostatniej audycji. Jednemu z naszych Słuchaczy spodobał się numer "Stand Up" - D.G.Eisleya.  Uwielbiam takie granie i takie śpiewanie, a i prezentacja tego typu rzeczy w nawiedzonym, sprawia mi radość szczególną.
Dziękuję także pewnemu Anonimowemu za extra prezent, jaki trafił do mnie przedwczoraj. Ciekaw jestem któż to sobie na mnie ze śmiechu wnętrzności poobijał? Przyszedł ów dar za pośrednictwem Poczty, i faktycznie ubawił do łez. Najgorsze jest, że krąg podejrzanych jest dość spory. W ostatnich dniach kilku różnych wesołków zapytało czy nie wybiorę się może na to cudo do Areny. Tak więc, płyta grupy Weekend jest zapewne od jednego z tychże żartownisiów. Oczywiście wypada mi podziękować, co niniejszym czynię, ale i pragnę uspokoić wszystkich Nawiedzonych, iż muzyczka owych gigantów w niedzielę nie zagości. Chyba, że mnie coś rozzłości. Płyty także nie mam zamiaru jeszcze odpieczętować, czego na zdjęciu dowodem jest jej utrwalone dziewictwo.
Doceniam poczucie humoru, tym bardziej, że lubię wesołych ludzi, choć takową wesołą muzyczkę już troszkę mniej. Jeśli już koniecznie sympatyczni anonimowi chcą radować me serce, to niech kupują mi płyty do słuchania. Obiecuję, że przy każdej przesyłce także pozwijam się ze śmiechu (jeśli o to właśnie idzie), za to później będę mieć prawdziwą radość ze słuchania. A ma lista muzycznych marzeń jest potwornie długa. Proszę mi uwierzyć.
I tym optymistycznym akcentem, życzmy sobie wszyscy dużo słońca i uśmiechu  :-)Andrzej Masłowski

RADIO AFERA 98,6 FM (Poznań) - także w internecie !!! - www.afera.com.pl
"NAWIEDZONE STUDIO",
w każdą niedzielę od godz. 22.00 do 2.00 (4 godziny na żywo!!!)
    
nawiedzonestudio.boo.pl
2 komentarze:

  1. No to podaj kilka tytułów z tej Twojej listy marzeń. Wówczas będzie łatwiej. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. oj nie, dzięki dobroczyńco, ale na swoje marzenia muszę sam zapracować :-)

    OdpowiedzUsuń