środa, 19 września 2012

Inwestowanie w kibica

Miło widzieć Roberta Lewandowskiego strzelającego jedynego gola we wczorajszej potyczce Borussii z Ajaxem. Nie mamy zbyt wiele okazji do dumy w rozgrywkach Ligi Mistrzów, tak więc taki wyczyn, to istny skarb. Ostatnimi laty naszym powodem do dumy byli zazwyczaj goalkeeperzy, zatem czas na zmiany. Ucieszę się jeszcze bardziej, gdy gole Pana Roberta, będą zapewniać naszej kadrze tylko zwycięstwa. I przestaniemy być specjalistami od remisów ze średniakami, co wkradło się w nasze szeregi, niczym jakaś zaraza.
Mój syn, który uwielbia długie przycinanie komara, jak ja, dzisiaj zerwał się rychło rano, odpalił auto i pojechał z kumplami po bilety na mecz Kolejorza z Pogonią, który już w najbliższą niedzielę 23 września przy Bułgarskiej. Włodarze Kolejorza mają smykałkę do robienia interesów, i aby odzyskać straconych kibiców, zaproponowali teraz, iż każdy właściciel karnetu na jesienną rundę, może zabrać ze sobą dodatkowo partnera(kę), który(a) zapłaci za swój ekstra bilet tylko złotówkę!. Dobre, bo i stadion nieźle się dopełni, a i przypomni "niesukcesywnym kibicom", aby na następny mecz kupili już sobie bilet, i przyszli jak dawniej, a może dzięki temu dopiero po raz drugi?. A potem trzeci, czwarty,...
Pani Prezes Warty Poznań na początku poprzedniego sezonu, zapraszała nawet gratis sympatyków "Zielonych". Za darmowymi biletami ludzie wręcz się zabijali. Wiem, bo byłem także w ich gronie. Kiedy gratisy się skończyły, kibice w większości także. No właśnie, mówiąc "w większości", nie mam na myśli "wszyscy". Niegdyś w telegazecie podawano, że na mecze do "Ogródka" przychodziło po pięćset-siedemset osób, teraz niedawno przeczytałem, że na którymś ze spotkań Warciarzy, było dwa i pół tysiąca ludu. A bilety były pełnopłatne, na co należy zwrócić uwagę. A zatem jaki wniosek? - warto takimi metodami inwestować w kibiców.


Andrzej Masłowski

RADIO AFERA 98,6 FM (Poznań) - także w internecie !!! - www.afera.com.pl
"NAWIEDZONE STUDIO",
w każdą niedzielę od godz. 22.00 do 2.00 (4 godziny na żywo!!!)

nawiedzonestudio.boo.pl 


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz