czwartek, 18 października 2012

Polska - Anglia 1:1, remis w bardzo dobrym stylu

Wypadałoby pochwalić Polskich Piłkarzy za wczorajszy mecz z Anglikami. Jako, że tradycją stało się wieczne narzekalstwo, miłym byłoby wlać naszym futbolistom kilka ciepłych słów za kołnierz. Wczorajszy remis w bardzo dobrym stylu, może nawet uchodzić za porażkę. Byliśmy w przebiegu całego meczu drużyną nie tyle lepszą, co ciekawszą, bardziej pomysłową, i tylko żal, że nie udało się przechylić szali na naszą korzyść.
Bardzo fajnie zagrali Kamil Grosicki, Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek czy Ludovic Obraniak. A bramka Kamila Glika palce lizać.
Oczywiście wszystko to nie przyćmi skandalu z dnia poprzedzającego, wywołanego nie tyle ulewą, co decyzją (a raczej jej brakiem!) o zamknięciu dachu.
Uważam, że wszystko zostało już powiedziane w tej kwestii, tak więc nie widzę sensu powtarzania tego co dobrze wiemy. Gratulując zatem "Naszym" dzielnego i bardzo dobrego występu przeciwko Anglikom , proponuję rzut okiem na poniższe fotki Stadionu Narodowego z tuż zakkończonego spotkania, a także na naszego bohatera, czyli strzelca bramki dla Polaków - Kamila Glika.
Andrzej Masłowski

RADIO AFERA 98,6 FM (Poznań) - także w internecie !!! - www.afera.com.pl
"NAWIEDZONE STUDIO",
w każdą niedzielę od godz. 22.00 do 2.00 (4 godziny na żywo!!!)

nawiedzonestudio.boo.pl

1 komentarz:

  1. Najładniejszy mecz naszej reprezentacji od czasów bitwy pod Grunwaldem. I tak trzymać panowie !

    OdpowiedzUsuń