czwartek, 9 kwietnia 2015

rewanż

Czekam na dzisiejszy rewanż z Błękitnymi, jak na mało co. Po ub.tygodniowej kompromitacji na boisku drugoligowca, dzisiaj trzeba przechylić szalę na naszą stronę i zatrzeć ślady wstydu. Jako prawdziwy kibic, nie obrażam się na moją drużynę, bowiem "prawdziwy kibic" jest za swoimi - tym bardziej ! - gdy im nie idzie. Dlatego wściekam się na tych wszystkich słomianych zagrzewaczy do boju, którzy kochają Kolejorza tylko przy pasmach sukcesu. Ostatnio każdego dnia napotykam na przeróżnych smutasów, a to, że "przegramy", "że nam na pewno dołożą", że tamto, że sramto.... Słuchać się tego nie da.
Kolega na Facebooku wkleił ostatnio m.in. na moją tablicę żenujący tekst zniesmaczonego Grabaża - tego od Pidżamy Porno i Strachów, na których to już wszyscy położyli Lachę. A co Ty, twórco licealnego rocka, takiego wielkiego osiągnąłeś? No co? Żeby krytykować, najpierw trzeba spojrzeć w lustro. Niektórym się dużo wydaje, ponieważ mają zbyt mocne poczucie własnej wartości.
Trzeba być na boisku, w szatni, itd.... Czasem po prostu trafia się zły dzień - nie służy pogoda, nowe otoczenie, samopoczucie.... Wystarczy, że jednego dnia nawiedzi to kilku graczy i mamy problem. Wiem wiem, za chwilę zacznie się tradycyjna "wypominajka" za zgrozy ze Stjarnanem, Żalgirisem, itd... Ble ble ble, a dlaczego smutni ludzie zapominają przy takich okazjach o Juventusie, Manchesterze City czy Austrii Wiedeń? Przecież to też było jakby przed chwilą.
Piszę te słowa na dobrych kilka godzin przed meczem, bo nie boję się wystawić przed szereg, nawet jeśli mielibyśmy przegrać całą tę rywalizację. Chwycić za pióro po godz. 23-ciej, gdy będzie już po wszystkim i wylewać swe frustracje, to każdy głupiec potrafi, sztuką jest wiara, a ja jestem jej pełen. I niech wstydzą się ci, którzy uważają się za kibiców Kolejorza, a swym przykładem dają przysłowiowej dupy. Amen.Andrzej Masłowski


RADIO AFERA 98,6 FM (Poznań) - także w internecie !!! - www.afera.com.pl

"NAWIEDZONE STUDIO",
w każdą niedzielę od godz. 22.00 do 2.00

(4 godziny na żywo!!!)
 
===============================

"BLOG NAWIEDZONEGO"
oraz
"BLOG TYLKO O PŁYTACH CD i LP