wtorek, 17 lutego 2015

buciory

Znajomy powiedział, że wyjeżdża za kilka dni na narty w Alpy. W dodatku jeszcze z kilkoma mu najbliższymi śmiałkami. Teraz na narty? W drugiej połowie lutego?, kiedy to niemal każdy normalny człowiek marzy o wiośnie... Teraz, gdy słońce puka codziennie do mego okna i pomału nastraja do coraz to pogodniejszych dni... Teraz, gdy ujrzałem na moim osiedlu pierwsze przebiśniegi.... A jedź i baw się dobrze - nie zapomnij tylko zapłacić ubezpieczenia za powrotny temblak.
Tej zimy nie zarobili sprzedawcy trepiastego obuwia, czapek, nart czy termosów. A mimo to nie wyszli na ulice. Mówią, że głośno szczekają tylko małe psy. To może gdzieś tam, bo u nas panie dzieju jest akurat zupełnie na odwrót.
Znany dziennikarz TNN-u Kamil Durczok został wmieszany w proceder molestowania. I jak to u nas, od razu do głosu doszli wszelacy "znawcy". Oni zawsze wiedzą wszystko najlepiej. No cóż...., dzisiaj jest bardzo łatwo oskarżyć o molestowanie czy mobbing i zepsuć czyjąś reputację, trudniej za to później wszystko odszczekać. Zresztą, mleko i tak już się dawno rozlało. Zauważyłem na portalach informacyjnych oraz na Facebooku, że nienawistni TVN-owi już sobie używają. Czy nie uważacie Państwo, że to obrzydliwe? Jak łatwo podpalić stos, a tak trudno go ugasić. Brzydzę się hejterstwem. Ludźmi, którzy anonimowo naplują w twarz każdemu, bez względu na jego zasługi, umiejętności czy talent, tylko dlatego, że sami nic nie znaczą. Zamiast coś na własnym gruncie osiągnąć, pragną tylko niszczyć, wchodząc brudnymi buciorami w cudze życie.Andrzej Masłowski


RADIO AFERA 98,6 FM (Poznań) - także w internecie !!! - www.afera.com.pl

"NAWIEDZONE STUDIO",
w każdą niedzielę od godz. 22.00 do 2.00

(4 godziny na żywo!!!)
 
===============================

"BLOG NAWIEDZONEGO"
oraz
"BLOG TYLKO O PŁYTACH CD i LP